Özel Yazılım Paket Fiyatlarımız

Size en uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.
Mini Özel Yazılım
2100.00 TL / Yıllık
  • Özel Tasarım
  • 2 Ay Ücretsiz Destek
Kobi Özel Yazılım
3200.00 TL / Yıllık
  • Özel Tasarım
  • 3 Ay Ücretsiz Destek
Pro Özel Yazılım
4800.00 TL / Yıllık
  • Özel Tasarım
  • 4 Ay Ücretsiz Destek

Özel Yazılım Fikirlerinizi Hayata Geçirelim

İşinize veya bulunduğunuz sektöre özgü işlevleri kapsayan yazılım çözümleri ile piyasadaki standart yazılım ürünlerine kıyasla işlerinizi karmaşadan uzaklaştırabilir, projelerinizde zaman ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. İş akışınızı hızlandıran, iş operasyonlarını optimize eden muhasebe, faturalandırma, süreç planlama gibi çözümler geliştirebilirsiniz.


Fikirlerinizin kullanıcı deneyimi en verimli olacak şekilde tasarlanması ve geliştirilmesinde ihtiyaç duyduğunuz profesyonel yazılım yaklaşımları desteği alabilirsiniz. Esnek entegrasyonları ve mevcut yazılım ürünlerinin özelleştirilmesini sağlayan güvenilir, iyi belgelenmiş ve kullanımı kolay API'lere sahip olabilirsiniz. Mimari tasarımdan test etmeye ve uygulamaya kadar bütün aşamalarda faydalı olacak bütün yeni teknolojiler ve süreçler projelerinize dahil edilebilmektedir.

Özel yazılımlara satış operasyonlarını, pazarlama operasyonlarını, çalışan eğitimini ve diğer birçok alanda verimli bir kontrol sağlamak amacıyla yazılım sistemlerinizin olması önemlidir. Bu gereklilik, işletmenizin geleceğine bir yatırım olarak görülebilir.


Bir yazılım parçası oluşturmanın maliyetini belirleyen birçok faktör vardır. Bir geliştirme ajansının, bir maliyet tahmini sağlamadan önce müşteriyle birlikte proje gereksinimlerini gözden geçirmesi gerekir. Çok az kullanıcı etkileşimi veya back-end işlem gerektiren basit bir uygulamanın geliştirilmesi daha ucuz olacaktır. Bu arada, finansal işlemleri, yoğun etkileşimi içeren ve harici sistemlere bağlı karmaşık bir uygulamanın geliştirilmesi çok daha pahalı olacaktır.


Yazılım geliştirme maliyeti, yalnızca uygulamanın ölçeği veya karmaşıklığı ile ilgili değildir. Düzinelerce farklı ekrana sahip basit bir uygulama oluşturuyorsanız, maliyet daha karmaşık uygulamalarınkiyle rekabet edebilir.

Yazılım geliştirme hizmeti aldığınız firmalar ile yapılan anlaşmalarda hizmetin kapsamını ayrıntılı olarak görüşmelisiniz. Geliştirilen yazılımın prototiplenmesi, yazılımın kurulması, sistemin yapılandırılması, süreç değişikliklerinin uygulanması, dönüşümlerin tamamlanması ve çalışan eğitimlerinin düzenlenmesi gibi süreçlerin tamamının planlaması gerekmektedir.


Herhangi bir yeni yazılımı kullanmak, özellikle kurumsal bir çözümü kullanmaya aşina olmayanlar veya diğerleri kadar teknolojik açıdan bilgili olmayanlar için bir öğrenme eğrisi olabilir. Çalışanlarınızı sistemi doğru şekilde nasıl kullanacakları konusunda eğitmekle ilgili başlangıç ​​maliyetleri vardır. Sürekli eğitimle, özellikle gerektiğinde yerinde eğitimle ilgili maliyetler de vardır. Geliştirme ekibiyle sundukları eğitim hizmetleri ve bütçenize maliyeti olan faktörler hakkında kapsamlı bir anlaşma sağlamalısınız.

Öne Çıkan Referanslarımız

Alanın Lider Bizi seçen ve Mutlu müşterilerimiz

Online Toplantı Talebinde Bulunun

Bizimle online toplantı yapmak ister misiniz ?
0

Müşterimize

0

Web Sitesiyle

0

Reklam Kampanyasıyla

0

Yıldır Hizmet Veriyoruz

Bizi Tercih Edenler

Müşterilerimizin Yorumları

Kampanyalar ve Duyurular

Güncel duyuru ve haberler için bizi takip edin.

Yazılım Geliştirme Modelleri

Yazılım geliştirme yaşam döngüsündeki modellerin farklılıklarını ve faydalarını incelemek sizin için uygun olanı seçmenize yardım edecektir.

Devamını Oku

Yazılım Geliştirme Aşamaları

Yazılım geliştirme ihtiyaç analizinden, yayınlanma sürecine kadar talepleri karşılayan bir program elde edilene kadar bir döngü içinde gerçekleştirilir.

Devamını Oku

Hizmet Bölgelerimiz

12 Yıl boyunca, binlerce farklı firmadan edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz Tüm türkiye

Müşteri Hizmetlerine Bağlanın: +90(212) 909 4 808

Bizleri arayarak hızlıca hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.