Web Tasarım Paket Fiyatlarımız

Size en uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.
Mini Web Tasarım
1500.00 TL / Yıllık
 • Kurumsal Mail
 • Size Özel Tasarım
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Alan Adı Ücretsiz / İlk Yıl
 • Hosting Ücretsiz / İlk Yıl
 • Yönetim Paneli
 • SEO Uyumlu Tasarım
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • WhatsApp Destek Özelliği
 • Sosyal Medya Uyumlu
 • +3 Dil Seçeneği
 • Google Harita Kaydı
Kobi Web Tasarım
2000.00 TL / Yıllık
 • 5 Kurumsal Mail
 • Size Özel Tasarım + 10 Sayfa Tasarımı
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Alan Adı Ücretsiz / İlk Yıl
 • Hosting Ücretsiz / İlk Yıl
 • Yönetim Paneli
 • SEO Uyumlu Tasarım
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • WhatsApp Destek Özelliği
 • Sosyal Medya Uyumlu
 • +3 Dil Seçeneği
 • Google Harita Kaydı
Pro Web Tasarım
5000.00 TL / Yıllık
 • Sınırsız Kurumsal Mail
 • Size Özel Tasarım + Sınırsız Tasarım
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Alan Adı Ücretsiz / İlk Yıl
 • Hosting Ücretsiz / İlk Yıl
 • Yönetim Paneli
 • SEO Uyumlu Tasarım
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • WhatsApp Destek Özelliği
 • Sosyal Medya Uyumlu
 • +3 Dil Seçeneği
 • Google Harita Kaydı

Profesyonel Web Tasarım Hizmetine Sahip Olun

Web Tasarım Nedir?


İşletmelerin, kurumların veya şahısların kendilerini, ürünlerini, hizmetlerini; metin, resim ve video materyallerini kullanarak bir düzen içerisinde oluşturulmasına ve kodlanmasına web tasarım hizmeti denilmektedir. Web tasarım, internette görüntülenen işletme veya bireysel profillerin tanıtımı için hazırlanmaktadır. Kullanıcı deneyiminin görselliğini destekleyen aşamaları günümüz teknoloji trendlerine uygun tasarım diliyle hazırlanmaktadır.


Bir web tasarımına her yerden ulaşılabilir olması, bir amaca hizmet etmesi, kobi'lerin tanıtılması ve ürünlerini kolayca satılabilmesi amacıyla dizayn edilmektedir. Örnek vermemiz gerekirse geleneksel ticaret modeline sahip bir işletmeyi veya kobi'yi ele alabiliriz. 


Samsun ilinde Serkan beye ait bir organizasyon işletmesini düşünelim. Bu işletmede müşterilerine kurumsal hizmet sunan Serkan bey yalnızca işletmesinin önünden geçen kişiler tarafından iş alabilecekken Kobim Web Tasarım Samsun firması ile iletişime geçerek işletmesi için hayalini kurduğu web tasarımına kısa sürede sahip oluyor. Sahip olduğu web tasarım sayesinde tüm Türkiye'ye hatta yurt dışından şehrine gelecek olan kişilere bile organizasyonunu web ortamında tanıtabilir Bugüne kadar yalnızca işletmesinin önünden geçen kişiler potansiyel müşteri adayları iken artık 7 gün 24 saat açık, dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir web sitesine sahip olduğu için hizmetlerini her zaman gösterilmekte, referanslarını paylaşarak daha güvenilir bir şirket olduğunu imajını vermektedir.


Web tasarım; şirketler ve kurumlar için günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kurumsal Web Tasarım Nasıl Yapılmalıdır?


Her şey öncelikle bir fikir ile başlar. Şirketlerin kurumsal web tasarım kimliğini oluşturan bazı değerler vardır ve bu değerler vizyon, misyon, logo, kurumsal renkler, yazı tipleri gibi firmayı öne çıkartan özelliklere sahiptir. Önceliğimiz her zaman firmaların bu değerlerini öğrenmek ardından fikirleri ortaya çıkartmak ile başlar. Kurumsal web tasarım hizmeti sunarken önceliğimiz müşterilere benzersiz bir site deneyimi oluşturmak bunun yanında minimalist, kullanımı kolay ve responsive özellikleri ile tüm tarayıcılarda stabil ve %100 uyumlu çalışmasını sağlamaktadır.


Kurumsal web tasarımı oluştururken birbiri ile uyumlu marka renkleri belirlenerek taslak bir çalışma hazırlanır ardından çalışma onaylatılarak tüm ürün, hizmet, referans, firma adres ve telefon bilgileri alınarak profesyonel bir düzende ekibimiz tarafından kriterlere göre eklenmekte ve sıralanmaktadır. Ziyaretçilerin sıkılmadan kurumsal web tasarımında vakit geçirmelerini sağlamak, ilgili formları doldurmalarını veya ürün, hizmet satın almasını sağlamak amacıyla takipleri bazı araçlar kullanılarak test edilmekte ve dönüşümlerin takibi yapılmaktadır. Bu sayede oluşturulan kurumsal web tasarımından verimli bir şekilde faydalanılmaktadır.


Web Sitesinde Olmaz ise Olmaz Kurallar Nelerdir?


Web sitesinde olmazsa olmaz kurallardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Web sitesi tamamen Google altyapısına uygun olmalıdır. Google web siteleri için belirlediği önemli kriterleri en azından askeri düzeyde karşıladıktan sonra tüm sayfalardaki içeriklerin seo'ya uygun bir şekilde yazılması ayrıca buna uygun kodlanması gerekmektedir.


Hızlı açılan bir web sitesi rakiplerinden daima güçlüdür. Bir web sitesi düşünün, açılması için en fazla kaç saniye beklersiniz ? Ortalama 1-2 saniye içerisinde tüm sitenin oluşması ve ziyaretçinin karşısına çıkması gerekir. Bu değerlerin üzerinde kalan site google gözünde değersizleşiyor ve sıralaması günden güne geriye düşebilir. Önemli olan ziyaretçi ve google deneyimi olduğu için her zaman hıza ve kullanılabilirliğe odaklanmalıyız.


Diğer önemli bir konuya gelecek olursak bir web sitesinin tüm platformlarda uyumlu bir şekilde çalışabilmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak bilgisayar üzerinden incelediğimiz bir web sitesi telefon üzerinden tekrar girdiğimizde yazılarının resimlerinin uyarlanmış bir şekilde çıkması çok önemlidir. Mobil uyumlu bir web sitesi günümüzde zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle Google tarafından mobil web sitesi kullanıcı deneyimi oldukça önemlidir ve google sıralamalarında masaüstü siteler ile mobil siteler arasında fark olabilmektedir.


Web sitesi yukarıdaki maddelerden bazılarını yeterli seviyede karşılamıyorsa önemli bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bir web sitesine sahipseniz ve memnun değilseniz hemen bizimle iletişime geçerek siteniz için inceleme başlatabilir sorunların tespitini yaptırıp yol haritanızı çıkarttırabilirsiniz.


Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ama Seo Uyumu %100 Olsun Nasıl Olmalıdır?


Seo uyumlu bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız önceliğiniz her zaman profesyonel, Google seo trendlerini yakından takip eden ve bunu web sitelerine uygulayabilen web sitesi ajansı ile çalışmanızdır. Aşağıda dikkat etmeniz gereken bazı önemli konulardan bahsedilmektedir. Web sitesi yaptırırken bunları lütfen atlamayınız.


Web sitesi içeriğinde herhangi bir web sitesinden kopyalanmış içerik asla olmamalıdır.


Tüm içerikler (resimler dahil olmak üzere) size özel oluşturulmuş, ilgili anahtar kelimeleri girilmiş, Google botlarını veya algoritmalarını kandırmak amacıyla değilde tamamen müşteriye ve ziyaretçiye faydalı bilgi vermesi amacıyla kurgulanması gerekmektedir.


Her içerik için başlık, açıklama, resim etiketleri girilmesi önemlidir.


Sitenizin en azından 128 bit SSL sertifikasına sahip olması,


Whois bilgilerinizin gizlenmemesi,


Sitenizin güncel teknolojileri kullanması,


Başlıkların düzenli bir şekilde kodlanması gerekmektedir. Şuan için verdiğimiz bilgilerin dışında yapılması gereken çok fazla madde olduğu için bu konuda profesyonel bir ajans ile çalışmanız her zaman için sitenize faydalı bir yatırım yapmış olacaktır.Panelli Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?


Yönetim paneli web sitesi girilmiş olan içeriklerin kolay bir şekilde düzenlenmesi yeni yazıların eklenebilmesi logo telefon adres değişikliğinin kolayca yapılabilmesi Türkçe dil desteğinin sunulması kullanımının kolay ve zahmetsiz olması oldukça önemlidir. Biz Kobim. Ortak olarak firma içerisinde geliştirmiş olduğumuz özel yazılım panelleri web siteleri kullanmaktayız. Bir web sitesi yönetim paneli olması sizlere her zaman büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki web sitesine içerik girilmesi Google tarafından oldukça değerlidir.Web Tasarımda Kurumsallığı Nasıl Elde Ederim?


Evet tasarımda kurumsallığı 50 edebilmeniz için on maddeyi sizler için sıralıyoruz.


 1. Şirketinizin misyon ve vizyon mu renk uyumları ne aynı şekilde web tasarım da yansıtılmalıdır.
 2. Kurumsallığı yansıtmanın karmaşık bestelerinden ziyade daha sade anlaşılabilir ziyaretçileri istemiş oldu tüm bilgileri barındıran içeriye sahip olmalıdır.
 3. Alan adı seçimi şirketinizin adı ile uyumlu olmalıdır.
 4. web tasarımında kullandığınız renkler logonuz ile uyumlu olmalıdır.
 5. ziyaretçi istatistikleri, borsa, hava durumu, saat gibi gereksiz eklentilerden uzak durulmalıdır.
 6. Aydınlatma ve kişisel verileri koruma kanunlarının çerez yönetimlerinin ziyaretçilere açıkça sunulması gerekmektedir.
 7. Sunucunuzun türkiyede olması aralıksız uptime sürelerine sahip olmalıdır.
 8. Müşterilerinizin sizinle iletişim kurabileceği formlara sahip olmalıdır.
 9. Tüm mobil, tablet, bilgisayar ve ekranlarda uyumlu çalışmalıdır.
 10.  Şirketinize ait yapının ve tarihçenin menülerde yer verilmesi gerekmektedir.

Web Sitesinde Sade Şıklık Nasıl Olmalıdır?


2022 yılında web sitesinde yakından takip ettiğimiz trendlerde sade ve şıklık her zaman ön planda tutuluyor. Buradan yola çıkarak web sitesini tasarlarken Kobim ekibi olarak renk konstratını ve uyumunu gözleri yormayacak şekilde belirliyoruz. Önceliğimiz yazıların okunabilir olması, butonların şık ve kullanıma uygun ux | ui gereksinimlerini karşılamasını hedefliyoruz. 


Web sitelerinin insanlar tarafından yorumlanma şekli sırasıyla sol üst köşeden başlayarak aşağıya doğru ilerleyeceği için genellikle şirkete ait logolar sol üst köşeye yerleştirilmektedir. Hemen altında slogan ve önemli içeriklerin yer aldığını görebilirsiniz. Yemek sitelerinde ve logolarında kullanılan kırmızı renklerin tercih edilme sebebi insanların açıkmasını sağlatan renkler olduğu içindir. Facebook ve twitter renklerinin mavi tonları insanlara güven veren renklerdir. Her rengin bir anlamı vardır. Bizde Web sitesinde sadelik ve şıklığı gözetirken renklerin anlamlarını ve 12 yıllık tecrübemiz ile çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Web Sitesi Mobil Uyumu?


Günümüzde web sitesi mobil uyumlu olmayan bir siteyi düşünemiyoruz. Akıllı telefonların ellerimizden düşmediği küçük cep bilgisayarlarımız devasa masaüstü bilgisayarlarımızdan çok daha güçlü ve kullanışlı bir hale geldiği için önceliğimiz her zaman %100 mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmalıyız. Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını hemen telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Önemli olan tüm sayfalarınızın uyumluluğudur ve %100 uyumlu olabilmesi için yazıların, resimlerin, iletişim ve whatsapp gibi butonların okunabilir kolayca tıklanabilir olması gerekmektedir.


Web Tasarım Bilgisayar Tablet Mobil Uyumu Önemli Midir?


Müşterilerimizi ofislerimize davet ettiğimizde sunum yaparken sitemizi geniş ekran akıllı tv kullanabiliriz. Burada web sitemiz tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi görünmesi gerekmektedir. Tabletler de müşterilerimize sunumlar hazırlarken saha satış personellerimize ürünlerimizi, referanslarımızı tanıtması için verildiğinde uyumluluğu %100 olmalıdır. Responsive uyumu olmayan web tasarım bizlere müşteri kaybettirebilir. Buradan yola çıkarak web tasarım bilgisayar, tablet ve mobil uyumu son derece önemlidir. Profesyonel Web Sitesi Yapan Firmaları Hangi Özelliklerinden Anlayabilirsiniz?


Profesyonel web sitesi yapan firmaları anlayabilmemiz için öncelikle referanslarını kontrol etmeliyiz. Referansları kontrol edildikten sonra firmanın sabit bir konumu, sabit telefonu, vergi numarası kontrol edilmelidir. 


Yapmış olduğu işlerin yanı sıra sizlere taahhüt ettiği her sözün sözleşmede yer alması her iki taraf içinde oldukça önemlidir. 


Profesyonel web sitesi yapan firmaların kullandığı teknolojiler genellikle özel olmalı ve hazır teknolojilerden uzak durmalıdır.Web Sitesinde Doğu Bilinen Yanlışlar Nelerdir?


Web sitesinde içeriklerin dolu gözükmesi için kopya içeriklerle doldurulması sizlere faydadan çok zarar sağlamaktadır. Bu yüzden sitenizi kopya içeriklerden uzak tutmalısınız.


Güncel olmayan bağlantılar içermesi, kırık linklerin olması, sayfaların url yapılarının sürekli değiştirilmesi google da sitenizi geri sıralamalara atabilmektedir.


Resimlerin optimize edildiğinde çözünürlüğün bozulacağından korkarak yüksek boyutlu resimler yüklenmesi sitenizi her zaman geri plana düşürecektir. Google bir sitenin ne kadar hızlı açıldığını her zaman kontrol etmektedir. 


Başlıkları sadece ziyaretçi çekmek için açarak o konu hakkında bilgi verici içerik yazılmadığı zaman kullanıcılar sitenizde vakit geçirmek istemeyecektir. Buradan yola çıkarak hemen çıkma oranı yüksek olan içeriklerden kaçınmalısınız.


Karmaşık tüm bilgileri tek bir sayfada toplamaya çalışmayın. Sadelik her zaman için güzeldir. Her yerden ortaya çıkan pop-up veya benzer formlar, saat, hava durumu, gereksiz api kullanımı bunlara en güzel örneklerdir.


Ucuz barındırma hizmetlerinden kaçının. Bu sunucu firmalarında muhtemelen siteniz siz farkına varmadan defalarca kapanacak ve google ve ziyaretçiler tarafından sevilmeyen bir site haline gelebilirsiniz.


Yavaş siteler dünyanın en güzel sitesi dahi olsa ziyaretçiler tarafından önemli değildir. Günümüzde vakit her şeyden önemli hale geldiği için bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabilmeliyiz.


Kobim.org size neler kazandırır?


Şirketlere kurumsal ve profesyonel web tasarımı konusunda 12 yıldır hizmet veren Kobim, müşterilerine en iyi hizmeti sürekli olarak vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanda sektörü yakından takip ederek işletmeleri geleceğe taşımak, değer katmak ve sürdürülebilir kaynakları kullanarak web tasarımını yapmak, reklam hizmetleri ile yeni müşteriler edinmesini veya marka bilinirliğini arttırmak için gerekli çalışmaları yapmaktadır.


ilk tanışmadan itibaren bitmeyen bir kurumsal hizmet vermeyi görevi haline getiren Kobim hizmet sektöründe güler yüzlü müşteri portföyüne sahip olduğu için sizleride Kobim teknolojileri ile donatmaktan mutluluk duyar. 


Web tasarım konusunda yazmış olduğumuz makalenin sizlere ve sitenize fayda sağlamasını isteriz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kobim Web Tasarım Hakkında Bütün Detaylar İçin >> Web Tasarım


Birlikte güzel işbirlikleri yapmak dileğiyle.


Beytullah Kökten.Web Tasarım İle Profesyonel Tasarımlara Sahip Olun

Web tasarımı, internette görüntülenen işletme veya bireysel profillerin tanıtımı için hazırlanan web sitelerinin tasarımını ifade eder. Kullanıcı deneyiminin görselliğini destekleyen aşamaları olarak bilinmektedir. Web sitelerinin masaüstü tarayıcı sınırlarından çıkıp, kullanıcıların günümüzde sıklıkla tercih ettiği mobil cihazlarda yer almaya başladıkça cihaz boyutlarına göre web tasarımları responsive(duyarlı) olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Cihaz boyutlandırmalarına göre değişimi gereken kullanıcı arayüzleri ile kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesi ulaşılan kitlenin artmasını sağlamaktadır. Web tasarımcılarının web sitesinin görünümü, düzeni ve içeriğini belirlemesinde cihaz farklılıklarının yanı sıra bazı etkenler vardır. Web sitesi tasarlanırken ziyaretçilere sunulmak istenen içeriklerin kategorilendirilmesi bilgi karmaşasını önlerken, yazı tipi, kullanılan görseller ve renklerin içerikle uyumlu olması ve kullanıcıların rahat okumasını sağlaması sebebiyle büyük önem taşımaktadır. İyi bir web tasarımı için tasarımın web sitesinin işlevsel öğelerini ön plana çıkarması ve tasarım karmaşasından ziyade sitenin amacını vurgulaması gerekmektedir. 


Web siteleri, teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, sahip olduğumuz bilgileri, kazanç sağlamayı düşündüğümüz ürünleri kitlelere ulaştırmada etkisi büyük bir araçtır.Ziyaretçilerinizin sizinle, işinizle, ürünlerinizle veya projelerinizle tanışma, hikayenizi öğrenme aşamasında web tasarımınızın etkili bir sunuma sahip olması kullanıcılarınızın sizi tercih etmelerine yardımcı olur. Eskiye nazaran tasarım yaklaşımlarının gelişmesi ve kullanıcı dostu olurken görsel olarak desteklenebilmesi web sitelerinin yapımında kullanılan programlar ve yeterliliklerin artmasıyla mümkün olmuştur. Tek düze sayfalar yerine kullanıcı etkileşimi yüksek olan web siteleri, profesyonel web tasarımcıların ihtiyaca uygun olarak seçtikleri araçlar ve bunları bir arada kullanarak sundukları içeriklerden oluşan web site tasarımları artık daha fazla tercih edilmektedir. Web tasarım uzmanları, web sitelerini programlama ve görsel dilini standartlaştırarak, halk tarafından kullanılacak dijital deneyimler oluşturmaktan sorumludur. Bu nedenle, bir web tasarımcısı, bu işi yapmak için gerekli becerileri edinmiş bir profesyoneldir. Web tasarımcılar, masaüstü tarayıcıdan mobil tarayıcılara kadar web tasarım alanlarında uzmanlaşmış olabilir. 


Web grafik tasarımı

Web sitesinin görsel içeriklerine uygulanan web tasarımı grafik tasarımı olarak adlandırılmaktadır. Renklerden ve yazı tiplerinden sayfalarının genel düzenine kadar her şeyi içerir. Görselliğe gösterilen bu özenin amacı, markanın kimliğini web sitesinin tasarımına dönüştürmektir. Ziyaretçilerin, site ile işletme arasında bir bağ kurmasının ve işletmenin doğru yansıtılmasının temelinde web grafik tasarımı vardır.Arayüz tasarımı

Kullanıcı ile sistem arasında aracı olarak işlev gören ögelerden oluşur. Arayüz tasarımındaki asıl düşünce, basit, sezgisel ve hedef kitlenin özelliklerine uyarlanmış bir arayüz sunmaktır. Yalnızca geleneksel web siteleri için değil aynı zamanda mobil uygulamaları, oyunları, bilgisayar yazılımlarını ve diğer birçok ürün için geçerlidir.


Kullanıcı deneyimi tasarımı

Dijital bir arayüzün görünümü ve hissi de iyi bir kullanıcı deneyimi gerektirir. Aksi takdirde, ziyaretçileriniz başka çözümler arayacaktır. Web tasarım uzmanları, kullanıcının ihtiyaçlarını anlamak ve bunları yerine getirmekle yükümlüdür. Hitap edilen kullanıcı grubunu göz önünde bulundurarak yaptığınız tasarımı kullanarak işletmenizle etkileşim kurmak, hedef kitlesi için her zaman olumlu bir an olmalıdır, bu işlevlerin gerçekleştirilmesini engellemeyecek tasarımlar ve kullanıcının her zaman hedeflerine ulaşabilmesi anlamına gelir.


Arama motoru optimizasyonu

Web tasarımı, arama motorlarının sitenizi kullanıcıların karşısına çıkartmasına yardımcı olan, sunduğunuz içeriğe göre dizine doğru şekilde eklenmesini sağlamak için arama motoru optimizasyonu (SEO) ile çalışmayı gerektirir. Böylece sayfanızda yer alan içeriklerin arama sonuçları sıralamasında üst sıralarda yer alması ve çözümünüzü arayan daha geniş bir kitleye ulaşması sağlanır. SEO'nun bazı yönleri içerik yazma ile ilgili olsa da, web tasarımı aynı zamanda web sitenizin kodunun temiz olduğundan ve bu kullanılabilirliğin deneyiminizi engellemediğinden emin olmada rol oynar. Tüm bu faktörler, sıralama konumunuzu belirlemede belirleyicidir.


Online Toplantı Talebinde Bulunun

Bizimle online toplantı yapmak ister misiniz ?
0

Müşterimize

0

Web Sitesiyle

0

Reklam Kampanyasıyla

0

Yıldır Hizmet Veriyoruz

Bizi Tercih Edenler

Müşterilerimizin Yorumları

Kampanyalar ve Duyurular

Güncel duyuru ve haberler için bizi takip edin.

Web Tasarım'da Sıfır Atık

Dijital tasarımlara sıfır atık zihniyetini uygularsak ne olur? Tasarımlarınızdaki gereksiz tüketimleri azaltmak için birkaç ipucu derledik.

Devamını Oku

Web Tasarım Trendleri '2022

Bu yazıda, 2022'de dikkatleri üzerine çeken web tasarım trendlerinden bazılarını inceleyeceğiz. Haydi başlayalım!

Devamını Oku

Web Tasarım

Web sitelerinde görselliğe gösterilen bu özenin amacı, markanın kimliğini web sitesinin tasarımına dönüştürmektir.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip ederek, en güncel duyurulara anında ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Web Sitemiz Yayında

Kurumsal anlamda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına yeniliklerle dolu web sitemiz yayına girmiştir.

Devamını Oku

Hizmet Bölgelerimiz

12 Yıl boyunca, binlerce farklı firmadan edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz Tüm türkiye

Müşteri Hizmetlerine Bağlanın: +90(212) 909 4 808

Bizleri arayarak hızlıca hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.