Seslendirme Hizmeti Fiyatlarımız

Size en uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.
Mini Seslendirme
500.00 TL / Yıllık
  • 0-750 kelime sayısı
  • 0-5 dakika
Kobi Seslendirme
1250.00 TL / Yıllık
  • 750-2250 kelime sayısı
  • 5-15 dakika
Pro Seslendirme
2500.00 TL / Yıllık
  • 2250-4500 kelime sayısı
  • 15-30 dakika

Seslendirme Hizmeti İle Ürün ve Reklamlarınız Hayat Bulsun

Hedef kitlenize iletmek istediğiniz içerikleri metin olarak aktarmanız her zaman yeterli etkiye sahip olmayabilir. Dijital ortamlarda yayınlamak istediğiniz bilgilerin işitsel olarak desteklenmesi, kitlelere erişimde hedeflediğiniz sonuçları elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Metin içeriklerinizi profesyonel seslendirme ile ürün/hizmet tanıtımlarınızı başarılı bir şekilde yapabilirisiniz. Tanıtım filmlerinize eklenecek seslendirme hizmeti marka imajınızı yansıtmada daha verimli olacaktır.

Müşterilerimizin ürettikleri ürün veya hizmetlere uygun olarak ihtiyaç duydukları seslendirme hizmetini vermekteyiz. Halihazırda var olan görsel içeriklerinize karakterlerle eşleşen ve eşzamanlı ilerleyen dublaj hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumuz hazır ses içeriklerinden işinize uygun seçimler yaparak videolarınıza hayat verebilirsiniz. Seslendirme hizmetine ek olarak, eğitim videoları, tanıtım filmleri, toplantı sunumları gibi farklı içeriklerinize altyazı eklemeleri de yapmaktayız.

Müşterilerimizin var olan metinlerini seslendirdiğimiz gibi, metin üretiminde de destek vermekteyiz. Kullanılmasını talep ettiğiniz metinlerde dilbilgisi veya yazım hatalarını düzeltebilir, aynı zamanda size yeni öneriler sunabiliriz. Seslendirme metinlerindeki kelimeler, kelimelerdeki vurgular metine farklı anlamlar kazandırabilir. İçeriğinizle ve anlatmak istediğinize bağlı olarak hedef kitlenizi olumlu etkileyecek anahtar kelimelerin seçimine ve kullanımına dikkat edilmesi gerekir.


Seslendirme projeleriniz kurumsal veya bireysel olsun işinizi en doğru ve kaliteli şekilde sunma isteğinizde profesyonel ajanslarla çalışmanız sizin için avantaj olacaktır. Seslendirme hizmeti veren ajanslar arasında seçim yaparken kurumsallığına ve önceki işlerdeki deneyimine dikkat etmelisiniz. Projeniz için ihtiyaç duyacağınız farklı alanlarda hizmet veren bir ajans seçmek başarınızı artıracaktır. Sadece bir seslendirme alanında uzmanlaşmış ajanslar olduğu gibi dublaj, belgesel seslendirme gibi farklı alanlarda hizmet vermeleri geniş ses çeşitliliğine sahip oldukları anlamına gelip projenize uygun olanı bulmanızı kolaylaştıracaktır. Projenizde sizi başarıya götürecek fikirler, farklı bakış açıları öneren profesyonel bir kadro ile çalışmak olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Öne Çıkan Referanslarımız

Alanın Lider Bizi seçen ve Mutlu müşterilerimiz

Online Toplantı Talebinde Bulunun

Bizimle online toplantı yapmak ister misiniz ?
0

Müşterimize

0

Web Sitesiyle

0

Reklam Kampanyasıyla

0

Yıldır Hizmet Veriyoruz

Bizi Tercih Edenler

Müşterilerimizin Yorumları

Hizmet Bölgelerimiz

12 Yıl boyunca, binlerce farklı firmadan edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz Tüm türkiye

Müşteri Hizmetlerine Bağlanın: +90(212) 909 4 808

Bizleri arayarak hızlıca hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.