Google Ads Paket Fiyatlarımız

Size en uygun paketlerimizi seçebilirsiniz.
Mini Google Ads
1000.00 TL / Yıllık
  • 15 günlük Google reklam
  • 5 kelimeye kadar reklam
  • Günlük 50 ₺
Kobi Google Ads
2700.00 TL / Yıllık
  • 1 Aylık Google reklam
  • 10 kelimeye kadar reklam
  • Günlük 75 ₺
Pro Google Ads
5400.00 TL / Yıllık
  • 1 Aylık Google reklam
  • 15 kelimeye kadar reklam
  • Günlük 150 ₺

Google Ads İle Satışlarınızı Artırın

Sektörel olarak pazarında lider sayılan Google hizmet verdiği kullanıcı sayısıyla internet aramalarında kapsayıcı bir üstünlüğe sahiptir. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları ürün veya hizmete, nereden nasıl satın alacaklarına karar vermeden önce araştırma yapma eğilimindedirler. Google Ads desteği ile reklamlarınız, kullanıcılar sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da karşılarına çıkabilir. Farklı birçok cihazda kullanım imkanıyla, kullanıcılar için tam vaktinde karşılarına çıkan reklamlar ile potansiyel müşteriler elde edebilirsiniz.


Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlar online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütebilirsiniz. Google Ads kullanarak yayınladığınız reklamlarda iletişim bilgilerinizi paylaşarak veya arama/mesajlaşma eklentilerini ekleyerek müşterilerinize iletişim kolaylığı sunarak tercih edilmenizi artırabilirsiniz. Google tarafından verilen haritada işletme konumunuzu ve profil bilgilerinizi erişilebilir kılarak, reklamlarınızdan yönlendirmeler alabilirsiniz. Reklamlar için ayırmayı planladığınız bütçeye uygun olarak reklam içerik ve sınırlarını belirleyebilirsiniz.

İstediğiniz Bütçeyi Ayırın


Yerel işletme reklamlarından uluslararası reklam çalışmalarına kadar Ads ile erişebileceğiniz kitle bütçenizin büyüklüğü ile sınırlıdır. Reklamlarınız için günlük bütçeyi GC Medya yardımı ile belirleyebilir ve dilediğiniz zaman günlük bütçenizi arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.


 


Google Ads Reklamları ile Yüksek Etki Alın!


GC Medya Google reklamları için beklentilerinizi dinler, sizin için anahtar kelime, banner, video ve metinleri hazırlar. Hedef kitlenize en uygun hedefleme yöntemlerini marka amaçlarınıza uygun olarak hazırlar. Google Ads reklamlarınızı doğru zamanda doğru yerde doğru mesajla gösterir.


 


Ücretsiz Telefon ve E-Posta Desteği


Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bize telefon, e-posta ya da web sitemizdeki canlı destek üzerinden iletebilirsiniz.


Online Toplantı Talebinde Bulunun

Bizimle online toplantı yapmak ister misiniz ?
0

Müşterimize

0

Web Sitesiyle

0

Reklam Kampanyasıyla

0

Yıldır Hizmet Veriyoruz

Bizi Tercih Edenler

Müşterilerimizin Yorumları

Kampanyalar ve Duyurular

Güncel duyuru ve haberler için bizi takip edin.

Yeni bütçe raporlarıyla kampanya harcamasını kolayca anlayın

Bütçeler tüm pazarlama stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Ancak birçok reklamveren, özellikle de günlük bütçeler söz konusu olduğunda Google Ads'deki bütçe davranışının anlaşılmasının zor olduğunu belirtti.

Devamını Oku

Size daha iyi hizmet vermek için iş ortaklığımızı geliştiriyoruz

Büyüme ve başarıda yeni bir düzeye ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yeni Google Partners programını ve avantajlarını bugün sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Son iki yıl içinde, sektördeki değişimleri ve değerli geri bildirimlerinizi temel

Devamını Oku

Yönetici hesabı gösterge tablolarıyla hesaplar genelinde performansı inceleme

Gösterge tabloları, hesabınız genelinde birleştirilmiş performans istatistiklerini tek bir yerden incelemenize olanak tanır. Bugüne kadar bu gösterge tabloları yalnızca bireysel hesaplardan veri alabiliyordu. Bu durum, birden çok hesaptaki potansiyel soru

Devamını Oku

Hizmet Bölgelerimiz

12 Yıl boyunca, binlerce farklı firmadan edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz Tüm türkiye

Müşteri Hizmetlerine Bağlanın: +90(212) 909 4 808

Bizleri arayarak hızlıca hizmetlerimiz hakkında bilgi alın.